КЗ "Солонцівська ЗОШ І-ІІ ступенів" прийняла участь в щорічній серпневій конференції педагогічних працівників закладів освіти Олешківської міської ради.
КЗ "Солонцівська ЗОШ І-ІІ ступенів" прийняла участь в щорічній серпневій конференції
педагогічних працівників закладів
освіти Олешківської міської ради.
Вітаємо директора Сергія Івановича Кобзаря з підписанням контракту на посаду директора КЗ "Солонцівська ЗОШ І-ІІ ступенів" терміном на 6 років та отримання подяки за сумлінну, педагогічну працю та вагомий внесок у розвиток освітньої гулузі Олешківсько територіальної громади від Олешківського міського голови Евгега Миколайовича Рищука.
Станіслав Арашкієв - вчитель інформатики, поділився досвідом використання LEGO Wedo 2.0 на уроках інформатики та мистецтва у виставці-конкурсі освітніх продуктів за напрямом «STEM-освіта» на базі Центру дитячої та юнацької творчості.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240821571_1479562782377527_7718464115881780328_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=tQE8-Srnbt0AX9Owv6D&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=b3954d6010932ec941c758961192626f&oe=617340BA)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240966135_1479562829044189_5411031875658593145_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vzPcFwIeGIgAX8kqYX6&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=e7a72213e9af89dfff4e8396e669d470&oe=6173CCB7)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240820847_1479562869044185_1551741549533568620_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=5gvF9lPOXiwAX8uvren&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=a86687eb563a23ff2b1ed2eb161adcb8&oe=6170DAE2)