Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як плануєте провести новорічні свята
Total 10 common:people_all_forms
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 9 common:people_all_forms

Паніка послаблює імунітет,  або Як зняти напругу своїми руками

Date: 23 грудня 2017 о 21:24, Refreshed 7 травня 2020 о 09:11

«Паніка послаблює імунітет,

 або Як зняти напругу своїми руками»

         Нині не найпростіший період. Надлишок інформації провокує людину до паніки і внутрішнього напруження, що особливо передається дітям. Від цього страждає імунна система, перебуваючи постійно ще й в стресовому напруженні від інформації, яка нас оточує.

        Творчість - одна з небагатьох форм свідомої активності, що може в цій ситуації зняти зайве напруження з організму. Отже, розглянемо кілька арт-терапевтичних прийомів, які можна застосовувати як дітям, так і дорослим при нападах тривоги за своє життя в період інформаційної паніки.

1. Малюйте зображення квіткових полів. Як тільки прийшла деструктивна або лячна думка, створіть малюнок поля з квітами. Звичайно, краще це робити кольоровими олівцями, але, якщо під рукою тільки ручка, і це підійде. Образ поля і квітів на ньому дає відчуття повноти життя і продуктивності вітальної природи, що дуже корисно, коли оволодіває страх.

2. Ріжемо переживання на смужки. Для цього прийому саморегуляції необхідні ножиці, клей і будь-який папір. Ріжемо аркуші на рівні і довгі смужки різної довжини і ширини, збираємо їх в геометричні аплікації. Так ми немов руйнуємо образ переживання і вибудовуємо з нього свою нову правильну структуру, що включає вольові процеси, перемикаючи нашу свідомість на пошук, в даному випадку, творчого вирішення.

3. Найпростіший і перевірений метод - малюємо символи захисту свого здоров'я. Це можуть бути будь-які зображення, які вам приходять в голову, як образ того, що може захистити. Але ось я рекомендую для малюнків мої улюблені мотиви: червоне яблуко здоров'я, море здоров'я, очищувальний дощ, бик здоров'я, дерево здоров'я та інше, що приходить в голову як необхідний образ, може бути.

4. Прекрасний метод зняття паніки - це картини з тканини. Якщо ви точно усвідомлюєте, що тривога бере верх над логікою - знайдіть будь-які шматочки тканини, мереживо і на звичайний клей робіть гармонійні для вас картини здоров'я. Навіть не помітите, як кардинально ваш стан стабілізується.

5. Малюнки на камені. Метод прекрасний і цікавий: будь-який камінь, що знайшли на вулиці, потрібно добре відмити і за допомогою акрилових фарб створити на ньому необхідний малюнок, наприклад, геометричний візерунок або зображення кам'яної фортеці. Сам камінь - це про надійність, а інтеграція з ним підсвідомо створює відчуття впевненості.

6. Пісні завжди долали страх. Марші і мажорні композиції позитивно впливають на наш емоційний фон, пробуджуючи в нас воїна, який все переможе. Створіть свій плейлист для здоров'я і сили та слухайте на здоров'я.

7. Трохи про гігієну - чарівне мило. Досить складно нагадувати дітям про миття рук, що в нашій ситуації є основним методом безпеки. Так ось, візьміть розтопіть туалетне мило в мікрохвильовці і покладіть туди дрібні дитячі іграшки. Повірте, ваша дитина буде так часто мити руки, що це вас здивує. Зробіть смішні пляшки для антисептиків, щоб привертали увагу малюка. Прикрасьте захисні маски або наклейте на них забавні малюнки.

Взагалі, в житті буває багато тривог і прикрощів, але не треба створювати їх собі додатково! Творіть своє здоров'я в артбуці, листівках, блокнотах, полотнах, і тоді на токсичні думки просто не залишиться місця.

Будьмо здорові !

Comments:
Only authorized users can leave comments.