Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як плануєте провести новорічні свята
Як Вам новий сайт?

Новини

День святого Миколая у Солонцівській школі. Традиційний благодійний ярмарок солодощів знову пройшов "на ура"! Разом згуртувались заради допомоги хворим діткам з гематологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні та нашого колеги Сосєдова Є. М. Зібрано понад 4 тис. грн. Кошти вже передано. Велика подяка учнівському, батьківськму та педагогічному колективам! Всім здоров'я та добра!

Новий рік - свято, від якого ми завжди чекаємо дива. На базі КЗ "Солонцівська ЗОШ І-ІІ ст." 10 січня для учнів 1-3 класів проведено Квест-гру " У пошуках Новорічного дива"

13 січня 2022 о 06:35 | Кобзар С. І. | no comments

25 грудня учні 1-4 класів відвідали Херсонський планетарій, де їх чекав Дід Мороз та Снігуронька з новорічною виставою "Баба Яга в космосі". Ще малюки фотографувалися біля ялинки, яка потрапила в 10-ку кращих ялинок України

13 січня 2022 о 06:30 | Кобзар С. І. | no comments

#ЗахисникиТазахисниці.
До Дня захисників і захисниць України у Солонцівській школі проведено благодійну акцію "Підтримай захисника Батьківщини" - придбані солодощі та сувеніри - янголи відправлені на передову 79 -й десантно - штурмовий бригаді на Луганщину.
Дякуємо, що нас захищаєте!

12 січня 2022 о 06:26 | Кобзар С. І. | no comments

КЗ "Солонцівська ЗОШ І-ІІ ступенів" прийняла участь в щорічній серпневій конференції
педагогічних працівників закладів
освіти Олешківської міської ради.
Вітаємо директора Сергія Івановича Кобзаря з підписанням контракту на посаду директора КЗ "Солонцівська ЗОШ І-ІІ ступенів" терміном на 6 років та отримання подяки за сумлінну, педагогічну працю та вагомий внесок у розвиток освітньої гулузі Олешківсько територіальної громади від Олешківського міського голови Евгега Миколайовича Рищука.
Станіслав Арашкієв - вчитель інформатики, поділився досвідом використання LEGO Wedo 2.0 на уроках інформатики та мистецтва у виставці-конкурсі освітніх продуктів за напрямом «STEM-освіта» на базі Центру дитячої та юнацької творчості.

23 вересня 2021 о 10:33 | Кобзар С. І. | no comments

Здобувачі освіти закладу приєдналися до шостого Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який проходив у всьому світі 17-23 травня 2021 р. Цьогоріч Тиждень безпеки дорожнього руху присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із основних причин ДТП і відбувся під гаслом #StreetsForLife#Love30

24 травня 2021 о 08:04 | Кобзар С. І. | no comments

Управління освіти, у правах сім’ї, молоді та спорту Олешківської міської ради оголошує конкурсний відбір на посаду керівника Комунального закладу «Солонцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Олешківської міської ради.

30 квітня 2021 о 08:32 | Кобзар С. І. | no comments

24 січня 2021 року пішла з життя людина відкритого і доброго серця, Педагог з великої букви.

Після тривалої боротьби з підступним Covid 19 померла  вчитель української мови та літератури Дорошенко Валентина Василівна, яка понад 30 років віддала навчанню та вихованню підростаючого покоління.

За роки своєї плідної діяльності Валентина  Василівна виховала не одне покоління, розв'язала тисячі життєвих задач…Та раптом списався у руках учительки той шматочок  шкільної крейди, без якого вона себе не уявляла, обірвалося життя…

Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Валентину  Василівну вічно житиме у наших серцях.

24 січня 2021 о 13:27 | Кобзар С. І. | no comments

ЗВІТ директора КЗ "Солонцівська ЗОШ І-ІІ ст." Олешківської районної ради Херсонської області Кобзаря С.І. про роботу в 2019-2020 навчальному році

11 червня 2020 о 13:20 | Кобзар С. І. | no comments

STREM технології на уроках біології